kim jesteśmy

Nasze doświadczenia w tworzeniu internetowego wizerunku sięgają zamierzchłych czasów połowy ostatniego dzisięciolecia ubiegłego tysiąclecia. Mniej więcej wtedy zaczęła się w naszym kraju doba internetu. Początkowo elitarna pasja poznawania nowego środowiska szybko przerodziła się u nas w chęć wzięcia aktywnego udziału w jego tworzeniu.
Pasja ta towarzyszy nam dotąd. Jest naszym stylem życia, hobby, sposobem pracy, filozofią działania, skłania nas do ciągłego doskonalenia.

Nasze motto: diabeł tkwi w szczegółach.


Nasz zespół to mieszanka doświadczenia i młodości, co pozwala na przyjmowanie zróżnicowanej optyki i kreatywne podejście do przedkładanych tematów.
Jesteśmy przedstawicielami różnych typów kształcenia: artyści, informatycy, graficy, humaniści. Oprócz projektowania mamy prawdziwie przeróżne pasje.
Pozwala nam to łączyć spojrzenia, wnosić często niekonwencjonalne inspiracje i wytrzymać we wspólnym towarzystwie (jak dotąd :) ).

Zapraszamy do skorzystania z naszej kreatywności. Niezależnie od skali projektu, staramy się wykonywać nasze obowiązki z największą pieczą i z polotem.

Z naszych usług skorzystały dotąd między innymi firmy:

Heilit-Woerner Wrobud Sp. z o.o.
Horyzont Sp. z o.o.
Baumit Sp. z o.o.
Temar Sp. z o.o.
Interm Sp. z o.o.
Medaco Sp. z o.o.
Studio AJR
Styl-Auto Jatoba Meble M.Ostrowski Sp. J. Haste Form
Wrocławska Izba Gospodarcza Biała Lista Motoduet Stomadent
Rapmet APA2 Audiotech Rabbit
OZD Continental Marczenko K.R. AGDOM LOGI
Vega System Royal House Biprogeo Satlan
Ventel Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Złomrex Dragongaz
Grad ZEC Hurt Eteria.net PRiM
Tronina PHU Consilium Nutribiomed Klaster FinancesPro
emtb.pl Im-Motion 2m Studio Pracownia Projektowa Materia

i wiele innych.